Size: 1 qt.
Cost: $22

22.00

Size: 1 gallon
Cost: $60

60.00

Size: 1 pound
Cost: $29

29.00

Size: 3.5 lb
Cost: $29

29.00

Size: 1 qt
Cost: $28

28.00

Size: 1 gallon
Cost: $80

80.00

Cost: $0.50 per tablet

0.50

Cost: $45 for 100 tablets

45.00

Cost: $2 per 1 oz. packet

2.00

Size: 7.5"x11"
Cost: $2.75 per sign

2.75

Cost: $28 per house

28.00

Cost: $12.00 per house

12.00

Cost: $10 per house

10.00

Size: 20 gallon bag
Cost: $22 per bag

22.00

Size: 5ft
Cost: $2.50 per stake

2.50

Size: 5 ft.
Cost: $5.50

5.50

Used tree tubes include a 5' plastic tube in fair condition (may be dirty, missing zip ties, compressed) and a new 5' pine stake.

3.50

Size: 3 ft.
Cost: $2.50

2.50

Cost: $30

30.00

Size: 23"
Cost: $2.50 per bundle of 10

2.50